Brokeru pakalpojumi

Balss tirdzniecība Finansēšana Dārgmetāli Rietumu FX RB Trader Station QUIK
no 9:00 līdz 23:00
(Rīgas laiks)
Rietumu.Trading
(tikai zvaniem)
+371 67005525,
+371 67005570
+371 67025226
Tarifi Atvērt kontu Saņemt konsultāciju
Dārgmetāli
Kredīts pret vērtspapīru ķīlu
Rietumu FX Elektroniskās platformas

Pulss

 • Moscow is closed. Opens 18.11.2019 10:00
 • Riga is closed. Opens 18.11.2019 09:00
 • Frankfurt, Paris, London are closed. Opens 18.11.2019 10:00
 • London (International order book) is closed. Opens 18.11.2019 10:15
 • New York is open till 23:00

Balss tirdzniecība Rietumu Bankā

Mūsu klientiem ir iespēja veikt darījumus sazinoties ar Rietumu Bankas brokeru nodaļu pa tālruni. Mūsu brokeri piedāvā operāciju veikšanu ar akcijām, obligācijām, nākotnes līgumiem un iespēju līgumiem ar profesionāla brokera palīdzību.

Rietumu ir tieša pieeja pasaules vadošajām biržām, un plašs piegādātāju tīkls dod iespēju atrasts labāko cenas piedāvājumu arī ārpus biržas darījumiem. Jebkurā brīdī, Jūs varat saņemt visu nepieciešamo informāciju par situāciju tirgū, reālajam tirgus cenām un sava portfeļa stāvokli. Balss tirdzniecība maksimāli atvieglos Jums piekļuvi tirgum kā arī ietaupīs Jūsu laiku.

Finansēšana

Rietumu Banka piedāvā kredītus pret vērtspapīru ķīlu ar nosacījumiem, kas ierastā praksē ir pieejami tikai institucionāliem lielāko Amerikas un Eiropas banku klientiem, kā arī brokeru uzņēmumiem.

Rietumu maržinālās kreditēšanas akciju vai obligāciju iegādei priekšrocības ir līdzīgas apgrozāmo līdzekļu kreditēšanas efektam – palielinās reālo ieguldījumu ienesīgums, rodas iespēja izmantot naudas līdzekļus citām operācijām, neaizverot esošās pozīcijas.

Dārgmetāli

Ar Rietumu Banku Jums ir iespēja veikt darījumus ar atvasinātajiem finanšu instrumentiem un Forex tirgū, kā arī ar dārgmetāliem bezskaidrā formā (nenorādot tās individuālās iezīmes, stieņu skaitu, provi, ražotāju, sērijas numuru, u.c.). Šajā gadījumā dārgmetāla pirkums nebūs saistīts ar transporta un uzglabāšanas izmaksām, turklāt bezpersoniska dārgmetāla pirkuma komisija ir zemāka nekā stieņos un monētās.

Rietumu Banka piedāvā saviem klientiem iegādāties zelta stieņus no C.HAFNER GmbH + Co. KG. Vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka šīs finanšu produkts nav finanšu instruments.

Rietumu FX

 • valūtas, metālu un naftas tirdzniecība

 • vadošo banku tirgus veidotāju likviditāte

 • tūlītēja rīkojumu izpilde ar STP tehnoloģiju palīdzību

 • šauri spredi un kotējumi, ko piedāvā lielākie likviditātes nodrošinātāji

 • atļauta skalpēšanas metode: nepastāv ierobežojumi attiecībā uz stop un limit rikojumiem

 • Minimālais depozīts: $ 1,000.

Rietumu FX Mobile

MetaTrader4 programmnodrošinājums mobilajām ierīcēm pēc tā funkcionalitātes ir līdzīgs ar MetaTrader4 termināli personālajiem datoriem. Mobilajā versijā eksistē vairākums termināļa funkciju (visas tirdzniecības funkcijas, izpildes režīmi, kā arī pietiekami jaudīga tehniskā analīze), izņemot algoritmiskās tirdzniecības funkciju.
Uzmanību!
Cenu starpības līgumi (CFD) ir sarežģīti instrumenti un rada lielu risku ātri pazaudēt naudu kredītsviras dēļ. 72,73% privāto ieguldītāju kontu zaudē naudu, tirgojot CFD ar AS “Rietumu Banka”.
Jums jāizvērtē, vai Jūs saprotat, kā darbojas CFD līgumi un vai Jūs varat atļauties lielu risku pazaudēt savu naudu.

RB Trader Station

RB Trader Station – tā ir mūsdienīga daudzfunkcionāla platforma, kas dod iespēju tirgoties ar pilnīgu aktīvu komplektu pasaules tirgos, izmantojot vienotu interfeisu. Platforma „atpazīst” vairāk nekā 50 dažādas tirzniecības rīkojums un algoritmus, kā arī piedāvā klientam modernizētus tirdzniecības un pozīciju pārvaldes instrumentus.

 • Vienots daudzfunkcionālais interfeiss, kas ļauj ātri un ērti pieņemt lēmumus un veikt darījumus reālajā laikā.

 • Speciālie Portfolio Margin konti, kur maržinālo (marginal) prasību aprēķins ir balstīts uz visa portfeļa risku novērtējumu, ļauj izmantot lielu kredītplecu, pastāvot mazākam riskam.

 • Minimālais depozīts: $5,000

QUIK

Tirdzniecības termināls QUIK – tas ir jaudīgs instruments tirgus tiešai piekļuvei, ar kuru palīdzību Rietumu Bankas klienti var veikt akciju, obligāciju un nākotnes līgumu tirdzniecību Maskavas biržā (MOEX).

Platformas interfeisam ir elastīgi uzstādījumi un tā ir izstrādāta pēc pieredzējušo treideru prasībām. Pieejami vienkārši un sarežģīti rīkojumu tipi, otrā līmeņa kotējumi, grafiku konstruēšana pēc jebkura tirgus parametra, detalizētas atskaites un datu eksportēšana, tirdzniecības stratēģiju veidošana izmantojot iebūvētu algoritmisko valodu QPILE. Mobilā aplikācija pieejama Android un iOS lietotājiem. Minimālais depozīts: $ 10,000.

 

Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)
Balss tirdzniecība Finansēšana Dārgmetāli Rietumu FX RB Trader Station QUIK
no 9:00 līdz 23:00
(Rīgas laiks)
Rietumu.Trading
(tikai zvaniem)
+371 67005525,
+371 67005570
+371 67025226
Tarifi Atvērt kontu Saņemt konsultāciju
Saņemt konsultāciju