Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Bankas darbības rezultāti trešajā ceturksnī

2018. g. 30. novembris / Finanšu rezultāti Publicēti Rietumu Bankas un koncerna trešā ceturkšņa darbības rezultāti.

Visi galvenie finanšu rādītāji ir stabili un veido drošu pamatu kvalitatīvai biznesa apkalpošanai un finansēšanai.

2018. gada 30. septembrī bankas aktīvi bija 1,6 miljardi eiro, klientu noguldījumi ‒ 1,1 miljards eiro, kas atbilst 2. ceturkšņa rādītājiem. Kapitāls un rezerves palielinājušies līdz 468 miljoniem eiro. Bankas tīrā peļņa deviņos mēnešos sasniegusi 29,7 miljonus eiro.

Banka turpina uzturēt augstu efektivitāti: aktīvu atdeves rādītājs (ROA) ir 1,99%, pašu kapitāla atdeves rādītājs (ROE) ‒ 8,51%. Banka nodrošina arī visaugstāko likviditātes seguma rādītāju ‒ 1219,52% (minimālais normatīvs ir 100%).

„Šajā ceturksnī banka ir pabeigusi īstenot korekcijas pasākumus stratēģijai, ko uzsāka nozares krīzes periodā šī gada pavasarī. Mūsu paveikto atzinīgi novērtējuši Latvijas un ārvalstu speciālisti. Rietumu Banka uzsākusi jaunu attīstības posmu – plānveida darbu turpmākai perspektīvai.

Objektīvie rādītāji liecina, ka banka ir labā formā un tai ir stabila finanšu bāze. Esam guvuši pieredzi, tātad kļuvām vēl gudrāki un stiprāki. Saviem klientiem nodrošinām kvalitatīvu personalizētu servisu un profesionālu ekspertīzi starptautiskajos finanšu tirgos. Esam atvērti arī jaunām idejām un projektiem, no kuriem daudzi jau iekļauti praktiskajā darbā.

Pateicos mūsu klientiem un partneriem Latvijā un citur pasaulē par sadarbību un atbalstu – gan tiem, kuri ar mums sadarbojas jau sen, gan tiem, kuri atnākuši tikai pirms neilga laika,” saka Rietumu Bankas valdes priekšsēdētājs Rolfs Fulss.

Pilna trešā ceturkšņa finanšu atskaite publicēta mūsu mājaslapā.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)