Par banku Investoriem

Par banku

Ar Rietumu Bankas atbalstu notiek festivāls „Laima Rendezvous Jūrmala”

2019. g. 19. jūlijs, 16:10 / Labdarība un sponsorēšana Šajās dienās Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, notiek starptautiskais Laimas Puikules mūzikas festivāls „Laima Rendezvous Jūrmala 2019”.

Festivālā, kas turpināsies līdz 21. jūlijam, uzstāsies vairāk nekā 40 populāri skatuves mākslinieki no pusotra desmita valstu.

Festivālu tradicionāli atbalsta Rietumu Banka.

Laimas festivāls Jūrmalā notiek jau piekto gadu pēc kārtas un vienmēr piesaista plašu publikas uzmanību. Sākotnēji festivāls notika divas dienas, bet jau kopš otrā gada tas turpinās četras dienas. Turklāt šī gada – jubilejas sezonas – programmu pasākuma rīkotāji ir izveidojuši īpaši piesātinātu un interesantu.

Festivālā uzstāsies publikas iemīļotie izpildītāji: Jeļena Vaenga, Stass Mihailovs, Valērijs Meladze, Sergejs Lazarevs, Grigorijs Lepss, Ļubova Uspenska, Nino Katamadze, Valērijs Sjutkins, Nastja Kamenskiha un daudzi citi izpildītāji no Ukrainas, Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Dānijas, Itālijas, Izraēlas, Kazahstānas, Armēnijas, Gruzijas, Moldovas, Azerbaidžānas un Kubas.

Koncertos piedalīsies arī Latvijas zvaigznes: Intars Busulis, Inese Galante, Jānis Stībelis, Lauris Reiniks, Samanta Tīna, Andris Ērglis, grupa DAGAMBA.

Festivāla priekšvakarā, tiekoties ar žurnālistiem, tā dibinātāja un iedvesmotāja Laima Vaikule īpaši uzsvēra, ka festivālā tiek atskaņota dažādu žanru mūzika dzīvajā izpildījumā dzīvās mūzikas pavadījumā, turklāt tajā ir brīnišķīga noskaņa, kas piesaista daudzus labi zināmus māksliniekus, kuri brauc uz Jūrmalu gadu no gada.

„Laima Rendezvous Jurmala" translēs vairāki lieli Baltijas valstu, Ukrainas, Kazahstānas, Vācijas, Izraēlas, Azerbaidžānas televīzijas kanāli.

Rietumu Banka atbalsta festivālu kopš tā pirmsākumiem.

Plašāku informāciju par festivālu varat atrast šeit.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)