Par banku Investoriem

Par banku

Igaunijas plašsaziņas līdzekļi par kreditēšanas iespējām Rietumu Bankā

2019. g. 25. aprīlis, 13:03 / Serviss Igaunijas biznesa ziņu portālos „Äripäev” un „Deloviye Vedomosti” publicēts raksts par vietējo uzņēmumu kreditēšanas iespējām Rietumu Bankā.

Izdevumos citēts bankas Kredītu pārvaldes vadītāja Artūra Jukša teiktais, kurš uzsver, ka Rietumu Banka neaprobežojas ar aktivitātēm tikai Latvijas tirgū un ir ieinteresēta paplašināt savu kredītu ekspansiju Baltijā un citās ES valstīs.

„Vēsturiski mums ir uzkrāta liela, veiksmīga pieredze starptautiskā un pārrobežu kreditēšanā. Tikai iepriekš mēs vairāk strādājām ar projektiem Latvijas austrumu kaimiņvalstīs, bet šobrīd tas ir mainījies, un mūsu kredītportfeļa Eiropas projektu daļa stabili palielinās. Mums ir, ko piedāvāt tirgum: kapitāls, resursi, mūsu profesionālā ekspertīze. Un, visbeidzot, – vēlēšanās un gatavība kreditēt biznesa projektus kaimiņvalstīs,” saka Artūrs Jukšs.

Rakstā uzsvērts, ka Rietumu Banka nav jaunienācēja Igaunijas tirgū. Banka vienmēr bijusi atvērta uzņēmējdarbības finansēšanai šajās valstīs, tām arī tagad pienākas zināma kredītportfeļa daļa.

Piemēram, šobrīd Rietumu Banka finansē vietējo nekustamo īpašumu biznesu – Tallinas centrā ceļ biroju un dzīvojamo kompleksu Kadrioru plaza. Pircēji jau rezervējuši lielu tā platības daļu, savukārt pašu projektu raksturo kā „vislielāko un dzīvošanai un biznesam visērtāko” Igaunijas galvaspilsētas prestižā rajonā.

Rakstu varat lasīt šeit:
igauņu valodā
krievu valodā

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)