Par banku Investoriem

Par banku

Savu skanējumu ir sācis Rietumu Bankas atbalstītais festivāls „Rīga Jūrmala”

2019. g. 22. jūlijs, 15:25 / Labdarība un sponsorēšana Latvijā ir sācies vērienīgais mūzikas festivāls „Rīga Jūrmala”.

Vasaras sezonas pilnbriedā festivāla ietvaros Rīgā un Jūrmalā notiks vairāki pasaules izcilāko simfonisko orķestru un klasiskās mūzikas izpildītāju koncerti.

Festivāls tika atklāts iepriekšējās nedēļas piektdienā Latvijas Nacionālajā operā, kur izskanēja Suzannas Melki diriģētā Bavārijas Radio simfoniskā orķestra koncerts; solists bija ievērojamais vijolnieks Julians Rahlins.

Nedēļas nogalē vairākās koncertzālēs uzstājās pirmā lieluma klasiskās mūzikas izpildītāji, tostarp pianisti Luks Geņušs, Rūdolfs Buhbinders un Mārtins Džeimss Bārlets.

Festivāls turpināsies visu augustu un noslēgsies 1. septembrī ar virtuozā pianista Likā Debarga klaviermūzikas koncertu. Festivāla ietvaros notiks arī Izraēlas Filharmoniskā orķestra, Londonas simfoniskā orķestra, Krievijas Nacionālā orķestra un izcilu mūziķu solo koncerti.

„Rīga Jūrmala” notiek ar Rietumu Bankas atbalstu un turpina „Baltijas mūzikas sezonu” festivāla tradīcijas – arī tam bija pastāvīgs bankas atbalsts. Divos iepriekšējos gados „Baltijas mūzikas sezonu” ietvaros Latvijā notika klasiskās mūzikas zvaigžņu „pirmā ešelona” solistu un kolektīvu koncerti.

Plašāka informācija par festivāla programmu – mājaslapā.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)