Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Asset Management reorganizē investīciju fondus

2019. g. 15. februāris, 14:59 / Serviss Bankas meitas uzņēmums Rietumu Asset Management (RAM), savas stratēģiskās attīstības ietvaros, ir pieņēmis lēmumu veikt investīciju fondu reorganizāciju.

Kā zināms, pēdējā gada laikā Rietumu Banka un tās struktūrvienības nopietni darbojas pie sava servisa pieskaņošanas un adaptēšanas notiekošajām pārmaiņām – ņemot vērā izmaiņas bankas stratēģijā, tās produktu klāstā, klientu bāzē, kā arī ārējā vidē. Visa šī darba mērķis ir nodrošināt vislabākos priekšnosacījumus turpmākai ilgtermiņa bankas attīstībai.

Tajā skaitā RAM, savas stratēģijas ietvaros, plāno turpmāk koncentrēties uz maksimāli rentablu fondu un investīciju produktu pārvaldīšanu. Vienlaikus uzņēmums ir pieņēmis lēmumu likvidēt tos fondus un apakšfondus, kur piesaistīto līdzekļu apjoms un, attiecīgi, komisiju ieņēmumi neatbilst pašreizējiem mērķiem.

Tādejādi fonds Cash Reserve Fund ar apakšfondiem Cash Reserve Fund-EUR un Cash Reserve Fund-USD; kā arī apalšfonds Fund-Global Equity USD tiek likvidēti. Attiecīgais oficiālais paziņojums šodien ir nosūtīts Nasdaq Riga biržai.

Šeit var iepazīties ar detalizētu juridiski korektu informāciju par fondu reorganizāciju RAM klientiem.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)