Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Banka atkal atbalstīs festivālu „Laima Rendezvous Jurmala”

2019. g. 5. jūnijs / Labdarība un sponsorēšana No 18. līdz 21. jūlijam Jūrmalā notiks Laimas Vaikules starptautiskais mūzikas festivāls „Laima Rendezvous Jurmala 2019”. Tradicionāli to atbalstīs Rietumu Banka.

Uz tikšanos ar Laimu, kas jau vairākus gadus kūrorta sezonas pilnbriedā notiek Dzintaru koncertzālē, pulcējas populārākie un skatītāju iemīļotākie estrādes mākslinieki no dažādām – tuvām un tālām – pasaules malām.

Šogad Jūrmalā ieradīsies 40 mākslinieki no vairāk nekā desmit valstīm: Ukrainas, Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Dānijas, Itālijas, Izraēlas, Kazahstānas, Armēnijas, Gruzijas, Moldovas, Azerbaidžānas, Kubas…

Festivāls vienmēr rada nemainīgu publikas interesi. Sācies kā divu dienu pasākums, jau kopš otrā norises gada tas turpinās četras dienas. Rīkotāji sola, ka šī, piektā sezona, būs vēl iespaidīgāka par iepriekšējām – ar maksimāli piesātinātu un interesantu programmu.

Festivāla priekšvakarā, tiekoties ar žurnālistiem, tā dibinātāja un iedvesmotāja Laima Vaikule īpaši uzsvēra, ka festivālā tiek atskaņota dažādu žanru mūzika dzīvajā izpildījumā dzīvās mūzikas pavadījumā, turklāt tajā ir brīnišķīga noskaņa, kas piesaista daudzus labi zināmus māksliniekus, kuri brauc uz Jūrmalu gadu no gada.

Rietumu Banka atbalsta festivālu kopš tā pirmsākumiem.

„Laimas festivāls ir viens no nozīmīgākajiem vasaras sezonas notikumiem, kas turpina Jūrmalas muzikālās tradīcijas. Tas padara mūsu kūrortu vēl populārāku, palīdz tam attīstīties, un tas ir svarīgs praktisks ieguldījums. Tomēr šim festivālam piemīt arī cilvēcisks, personisks aspekts. Uz „Laimas randiņu” pulcējas viņas draugi: gan tie, kuri uzstājas uz skatuves, gan tie, kuri atrodas klausītāju zālē, – visi, kuri, tāpat kā mēs, patiesi mīl Laimu un novērtē viņas talantu,” saka Rietumu Bankas Labdarības fonda valdes priekšsēdētāja Inga Šīna.

„Laima Rendezvous Jurmala" translēs vairāki lieli Baltijas valstu, Ukrainas, Kazahstānas, Vācijas, Izraēlas, Azerbaidžānas televīzijas kanāli.

Plašāku informāciju par festivālu varat atrast šeit.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)