Par banku Investoriem

Par banku

Sācies Rietumu Bankas labdarības fonda atbalstītās balvas «Kilograms kultūras 2018» balsojums

2019. g. 31. janvāris, 11:27 / Labdarība un sponsorēšana Ar Rietumu Bankas labdarības fonda atbalstu sācies Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras” fināla balsojums. Balsot var par kultūras notikumiem, faktiem un darbiem deviņās kategorijās – literatūra, teātris, vizuālā māksla, mūzika, kino, mantojums, pārsteigumu un kultūrvieta.

Balsojums norisināsies līdz 2. februāra plkst. 23.59, bet uzvarētāji tiks noskaidroti svinīgajā balvas “Kilograms kultūras” pasniegšanas ceremonijā 26. februārī.Lai nokļūtu pie fināla balsojuma nominantiem, Latvijas Radio, Latvijas Televīzijas un LSM.lv žūrija izvirzīja savā redzējumā oriģinālākos un kvalitatīvākos aizvadītā gada Latvijas kultūras notikumus. Divos balsojumos – vasarā un ziemā – skatītāji un klausītāji varēja izvēlēties savus favorītus, un tie divi darbi, kas savās kategorijās saņēma lielāko balsu skaitu, iekļuva balvas fināla balsojumā, līdz ar to katrā kategorijā, izņemot “Kultūrvietu”, sacenšas četri darbi.

„Visās kategorijās kultūras piedāvājums bijis grandiozs apjomā un izcils kvalitātē. Līdzās tam, ka ir radītas paliekošas vērtības un mirklīgi prieki lokālam lietojumam, daudz vairāk nekā citus gadus izjutām arī Latvijas kultūras starptautisko izrāvienu,” norāda “Kilograms kultūras” žūrijas locekle, Latvijas Radio 3 – "Klasika" direktore Gunda Vaivode.

“Kilograms kultūras 2018” vienīgais atbalstītājs ir Rietumu Bankas labdarības fonds, visiem laureātiem piešķirot prēmijas - katram 1000 eur apmērā.

Balsot var šeit.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)