Par banku Investoriem

Par banku

Ir nācis klajā ceļveža Rietumu Gids jaunais izdevums

2019. g. 29. augusts, 11:08 / Labdarība un sponsorēšana Rietumu Banka ir laidusi klajā jauno Rietumu Gids izdevumu bankas autordarbu, ceļvedi pa Rīgu, Jūrmalu un visu Latviju.

Šis ir jau septītais Rietumu Gida izdevums. Šajos gados ceļvedis, kas sākotnēji tika veidots Rietumu Bankas ārvalstu klientiem – lai viņiem palīdzētu laiku Latvijā pavadīt interesanti, komfortabli un noderīgi, ir kļuvis daudz plašāks un ir informatīvi bagātāks.

Uzrunājot šī izdevuma lasītājus, Rietumu Bankas valdes priekšsēdētājs Rolfs Fulss saka: „Rietumu Banka ir viena no lielākajām un labāk zināmajām privātajām bankām Baltijas valstīs. Mēs apkalpojam dažādu valstu uzņēmumus un turīgas privātpersonas, kuras pirmām kārtām piesaista mūsu serviss un personīgā attieksme pret klientiem. Tieši saviem klientiem mēs pirms desmit gadiem radījām šo oriģinālo ceļvedi – lai viņi varētu iepazīt mūsu valsti, tās tradīcijas, kultūru un dabu. Lai viņiem būtu iespēja gūt prieku, ceļojot pa Latviju, un iemīlēt to uz ilgu laiku.”Šobrīd Rietumu Gids ir plašs ceļvedis ar absolūti oriģinālu saturu, visa informācija tajā ir rūpīgi izvēlēta un pārbaudīta.

Šajā izdevumā lasītāji atradīs vairākas jaunas sadaļas un nodaļas – gan nebijušus maršrutus pa valsti un tās galvaspilsētu Rīgu, gan ieskatu latviešu virtuvē, gan informāciju par mākslas izsoļu namiem, gan ziņas par atjaunotajām augstākās sabiedrības ballēm, lielākajiem mūzikas un teātra festivāliem un daudz ko citu.

Ievērojami paplašināta arī ceļveža lietišķā sadaļa, kas noderēs gan tiem, kuri mūsu valstī ir ieradušies biznesa vizītē, gan arī tiem, kuri plāno šeit viesoties ilgi vai pat palikt uz dzīvi.

Izdevumā ir iekļauta arī sadaļa par Rietumu Banku un tās pakalpojumiem. Labdarības fondam veltītā sadaļa stāsta par atbalsta projektiem un notikumiem, kam palīdzējusi banka.

Kā vienmēr, ir sniegta informācija par labākajām viesnīcām, restorāniem, SPA centriem un citām atpūtas un izklaides vietām. Ir norādītas arī atlaides, ko Rietumu Bankas kredītkaršu īpašniekiem piedāvā bankas partneri.

Rietumu Gids tiek izplatīts bez maksas. Bankas klienti to var saņemt Rietumu Bankas birojā un pie saviem personīgajiem menedžeriem. Jaunais izdevums pavisam drīz nonāks arī labākajos Rīgas un Jūrmalas restorānos, viesnīcās un citās vietās.

Turklāt jebkurš interesents var izmantot ceļveža mobilo versiju:
angļu valodā – http://guide.rietumu.ru/en/
krievu valodā – http://guide.rietumu.ru/ru/

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)