Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Bankas kredītkartes: ērta apdrošināšana un jaunas priekšrocības

2019. g. 20. jūnijs, 15:57 / Serviss Rietumu Banka veiksmīgi izveidojusi klientiem īpaši labvēlīgu un izdevīgu maksājumu karšu lietotāju apdrošināšanas programmu darījumu braucienu un ceļojumu laikā.

Īpašas šīs programmas priekšrocības, nemaksājot papildu komisijas maksu, var izmantot visi Rietumu Bankas Gold un Platinum kredītkaršu īpašnieki.

Ir pabeigts svarīgs karšu servisa attīstības posms. Ieviestā apdrošināšanas programma piedāvā vairākus principiālus un unikālus jaunievedumus, kas darījumu braucienu vai ceļojumu padara maksimāli komfortablu un drošu.

Attīstot savu servisu, Rietumu Banka nemainīgi par svarīgākajām uzskata savu klientu vajadzības un intereses, cenšas ņemt vērā viņu dzīves stila un uzņēmējdarbības specifiku. Bankas klienti – uzņēmēji un turīgas privātpersonas – tradicionāli daudz ceļo, turklāt viņu braucienu ģeogrāfija aizvien paplašinās, ietverot arī attālus reģionus: Centrālāziju, Tālos Austrumus, Āfriku, Okeāniju u. c. Apdrošināšanas gadījuma risks tālā ceļojumā ir salīdzinoši augsts, nepieciešamie izdevumi šādā gadījumā var būt lieli, un tādēļ laba apdrošināšanas polise ir ļoti svarīga.

Turpmāk visi Rietumu Bankas Gold un Platinum kredītkaršu īpašnieki uz ceļojuma laiku būs automātiski apdrošināti un savu apdrošināšanas polisi saņems elektroniski – jaunas kartes izsniegšanas laikā to lejuplādē internetbankā.

Savukārt Business karšu īpašnieki apdrošināšanas polisi var iegādāties par papildu samaksu.

Svarīgi! Platinum kartēm (tostarp populārajai kartei “ Jūrmala”) apdrošināšana attiecas ne tikai uz klientu, bet arī uz ģimenes locekļiem, kuri ceļo kopā ar viņu.

Gold karšu lietotāji savam kontam var pievienot papildu kartes radiniekiem, kas ietvers apdrošināšanu.

Programmas izstrādes pamatprincipi bija noderīgums un vērtība, paaugstinot komforta un drošības līmeni.

Jaunā apdrošināšanas programma paredz tādus noderīgus jaunievedumus kā samazināts atlīdzības saņemšanai noteiktais reisa kavēšanās laiks (standarta četru stundu vietā – trīs stundas); paplašināti juridiskās palīdzības un tulka pakalpojumu (nepieciešamības gadījumā) kompensācijas apmēri un noteikumi; pašriska apdrošināšana, iznomājot automašīnu.

Ļoti svarīgi, ka viena atsevišķa brauciena ilgums, kura laikā darbojas polise, palielināts līdz 50 dienām, neierobežojot braucienu skaitu apdrošināšanas periodā.

Īpaši bonusi tiek piedāvāti platīna karšu “ Jūrmala” īpašniekiem. Papildinot iepriekš teikto, viņi tagad var izmantot arī pirkumu (visā pasaulē, tostarp Latvijā) apdrošināšanas un preces cenas izmaiņu (Latvijā) riska apdrošināšanas priekšrocības.

Papildus visiem praktiskajiem bonusiem un priekšrocībām, Rietumu Bankas kartes vienmēr raksturojis un raksturo efektīgs dizains un kvalitāte, daži knifi novērtēti ar profesionālām starptautiskām balvām dizaina jomā. Piemēram, kartes “ Jūrmala” noformējumā izmantots latviešu fotomākslinieka un politiķa Jāņa Krūmiņa darbs “ Dzintara saulriets Rīgas jūrmalā”. Tādējādi būt Rietumu Bankas kartes īpašniekam un lietot šo karti ir ne tikai ērti, bet arī patīkami un prestiži!

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)