Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Capital Centre

No 2008.gada Rietumu Banka strādā savā jaunajā centrālajā birojā Rietumu Capital Centre - vienā no mūsdienīgākajiem darījumu centriem visā Baltijā.

Главный офис RietumuГлавный офис RietumuГлавный офис Rietumu ночью

Rietumu Capital Centre ir pirmais augstākās kategorijas A+++ finanšu komplekss Latvijā. Tas atrodas mūsu galvaspilsētas centrā (Vesetas ielā 7), strauji augošā darījumu rajonā. Rietumu Bankas centrālo biroju ir projektējis pazīstamais Latvijas arhitektu birojs "Zenico projekts”; projekta autori ir Viktors Valgums un Uldis Bērziņš.

Rietumu Capital Centre sastāv no trīs savstarpēji saistītiem torņiem un daudzstāvu slēgtās autostāvvietas. Apdarē, tajā skaitā iekšējā, plaši izmantots neapstrādāts betons, kas ļāva visas telpas ieturēt vienotā mūsdienīgā minimālisma stilā. Visu celtni aptver dubultstikla fasāde, bet jaunā kompleksa „odziņas” – plaša terase ar zaļo zonu uz viena no torņu jumtiem 11.stāvā un helikoptera laukums.


Pilns finanšu klāsts un komforts

Rietumu Capital Centre atrodas visi bankas departamenti, kā arī klientu apkalpošanas telpas. Pirmajā stāvā ir iekārtota liela, mūsdienīga apkalpošanas zāle, kurā vienlaicīgi var tikt apkalpoti līdz 20 klientiem, otrajā stāvā ir ierīkotas VIP apkalpošanas zonas ar atsevišķiem kabinetiem, kā arī plašas pārrunu telpas, trešajā stāvā darbojas konferenču zāle.

Rietumu Capital Centre atrodas arī bankas kredītu centrs un strādā speciālisti brokeru pakalpojumu un investīciju jomā, un Rietumu Bankas klienti šeit var saņemt pilnu finanšu pakalpojumu klāstu - no operāciju apkalpošanas līdz kreditēšanai un brīvo līdzekļu pārvaldīšanai; bet nepieciešamības gadījumā veikt pārrunas ar bankas darbiniekiem un vadību.

Biroju centra interjera vienoto stilu veido īpaši projektētās mēbeles, bet pa logiem paveras lieliski panorāmas skati uz visām četrām debesu pusēm.

Rietumu Capital Centre ir izstādīta arī bankas gleznu kolekcija - pārsvarā tie ir latviešu klasiķu un Eiropas meistaru darbi, tajā skaitā Ludolfs Liberts, Jānis Tīdemanis, Leo Svemps, Konrāds Ubāns, Žans Batists Koro, Šarls Dobiņjī, Aleksejs Harlamovs u.c.


Bankas pirmā biroja vietā

Par Rietumu Capital Centre atrašanās vietu ne velti ir kļuvusi Vesetas iela 7. Tieši šeit 1992.gadā tika atvērts pirmais Rietumu Bankas birojs, kur bankas akcionāri un vadība izstrādāja stratēģiju, iezīmēja galvenos darbības attīstības virzienus un veidoja nākotnes plānus. Tagad, kad Rietumu Banka ir kļuvusi par vienu no vadošajām Baltijas finanšu struktūrām, tā ir atgriezusies vietā, kur tā reiz bija dibināta un sāka savu pirmo klientu apkalpošanu.


Rietumu Capital Centre celtniecība

Rietumu Capital Centre celtniecība aizsākās 2005.gada nogalē, bet 2008.gadā banka pilnībā pārcēlās uz jaunajām telpām. Celtniecībā tika izmantotas mūsdienīgākās tehnoloģijas, kas nodrošināja saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi un minimālu trokšņu līmeni. Piemēram, jaunās ēkas pāļi tika ieskrūvēti zemē, nevis iedzīti, bet bankas pirmais birojs, kas atradās tieši blakus būvlaukumam, apkalpoja klientus līdz pat 2007.gada decembrim.

Rietumu Capital Centre ir biroju ēkas paraugs ne tikai no mūsdienīgas arhitektūras, bet arī no funkcionalitātes attiecībā uz energoresursu patēriņu un plānojumu (biroja vajadzībām tiek izmantoti ap 90% no kopējās platības) skatu punkta.

Ēkā ir uzstādīta autonoma gāzes apsilde, bet dubultā fasāde ar ventilāciju un regulējamu gaisa plūsmu ļauj ar minimāliem izdevumiem uzturēt telpās optimālu mikroklimatu visa gada garumā.

Visus ar temperatūru, mitruma līmeni, liftu vadību, komunikācijām un drošību saistītos procesus nodrošina vienota ēkas pārvaldības sistēma Building Management System, kas atbilst jaunākajiem pasaules tehniskajiem risinājumiem.

Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)